Style mody ślubnej

Styl boho i rustykalny

Boho to obecnie najpopularniejszy styl. Charakteryzuje się lekkością, delikatnością i zwiewnością. Wszystkie elementy powinny być optymistyczne. Sala weselna w tym stylu, to ożywcze naturalne kolory, koronki, żywe i suszone kwiaty oraz dużo światła.

Do tego stylu świetnie pasują suknie ślubne z koronką, które można dobrać w salonie mody ślubnej Elizabeth Passion.

Styl rustykalny jest stylem zbliżonym do boho. Stawiamy w nim na naturalność i prostotę. Kwiaty w jasnych kolorach i surowe drewno, to idealna kompozycja tego stylu. Dominują tutaj dodatki proste, stare, niedokończone. Kolory najlepiej oddające ów styl, to zieleń, biel i brązy. Suknie z dużą ilością koronek czy długimi rękawami.

Styl industrialny

Ten styl to przede wszystkim przestrzeń. Obfitują tutaj dodatki z metalu, betonu, drewna i szkła. Kolorami przewodnimi w tym stylu są biel i szarości. Sukienki powinny być zwiewne, proste i luźne w dowolnym kolorze, choć srebro będzie pięknie odzwierciedlać ten nowoczesny styl. Możemy postawić na suknię ślubną z asymetrycznym dekoltem lub ślubne spodnium.

Styl glamour

Glamour to bogactwo, szalone dekoracje, brokatowe elementy, blask i na pierwszy rzut oka, chaos. Kolorystyka praktycznie nie ma tutaj ograniczeń, jednak ich zestawienie nie powinno być przypadkowe, a skrupulatnie przemyślane.

Suknie glamour to suknie w kształcie litery A, nawiązujące do sukni księżniczek, pełne haftów, koronek bądź błyszczących ozdób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *