Alternatywa sukni ślubnej

Nietypowa kreacja ślubna

Nie każda kobieta marzy by do ślubu iść w długiej, białej sukni ślubnej. Są panie, które szukają innych rozwiązań – wolą spodnie lub krótkie sukienki by wyeksponować nogi. Czy istnieje dla nich jakiś wybór, czy muszą być skazane na coś czego nie lubią?!

Obecnie możliwość i dostępność wielu materiałów umożliwia założenie na ślub eleganckiej kreacji nie będącej długą suknią, a przy tym robiącej wrażenie.

Wariacje na temat sukni ślubnej

 

Wspaniałym rozwiązaniem dla kobiet, które preferują spodnie, gdyż w sukienkach i spódnicach czują się niekomfortowo, jest spodnium. To swoisty kombinezon, połączenie bluzki ze spodniami w jedną spójną całość. Spodnium ślubne posiada taki krój, który na sylwetce do złudzenia przypomina długą suknię, gdyż szerokie nogawki falują ukrywając ich krój i dając wrażenie spójności.

Dość awangardowym może być ubranie przez pannę młodą do ślubu dopasowanego garnituru dwu lub trzyczęściowego, na wzór garnituru męskiego. Odpowiednio skrojony, na szczupłej sylwetce, idealnie dopasowany i podkreślający kobiecość, obowiązkowo cały w bieli, może być nawet interesującą alternatywą.

Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać krótką sukienkę ślubną i wyeksponować długie i zgrabne nogi. Piękne są suknie ślubne z koronką o dłuższym tyle, bądź sięgające kawałek za kolano o klasycznym kroju sukienki koktajlowej.

Inną ciekawostką może być połączenie długiej spódnicy ślubnej z krótką koronkową bluzeczką odsłaniającą brzuch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *